Serdar Toker

Serdar Toker

Serdar Toker, Gezegenlerin etkisi açıklamasıyla fazlasıyla mutlu olan anlatıcı-dinleyici kitlesinden itinayla uzak kalarak kurumsal danışmanlık ve yönetici koçluğu yapmaktadır. Profesyonel olarak 2010 yılından beridir Doğal Zodyak’ın Anlatısı : Kadim Temelleriyle Karmik Astroloji Dersleri veriyor ve danışmanlık yapıyor. 

Serdar Toker Foto

Özgeçmiş

1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İlkokulda hesap makinesinin hızına duyduğu hayranlık ile başlayan ısrarcı merakları sayesinde kendini Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi’nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nde buldu, fizikçi değil girişimci oldu. Yenilenebilir enerji alanında EPC hizmeti veren ilk şirketini 28 yaşında kurdu, IOT ve bilişim ar-ge’sine odaklanan son şirketinin ilk projesi Dokuz Eylül Üniversitesi’nin bünyesindeki Bambu programında 5. dönem birincisi oldu.

Tutarlı bilgiler vermesine rağmen tutarsız bir tanıma sahip olduğu için ilgilendiği astrolojiye olan merakı 2001 yılında tanıştığı hocası Oğuzhan Ceyhan ile derinleşti. Beş yıl aralıksız süren bir çıraklık evresi sırasında hocasının da tavsiyesiyle bir nevi geriye-mühendislik yaparak astroloji teorisindeki mantık boşluklarını doldurduğu bir sentez geliştirdi. Gezegenlerin etkisi açıklamasıyla fazlasıyla mutlu olan anlatıcı-dinleyici kitlesinden itinayla uzak kalarak kurumsal danışmanlıklara ve yönetici koçluğuna yöneldi. Profesyonel olarak 2010 yılından beridir Doğal Zodyak’ın Anlatısı : Kadim Temelleriyle Karmik Astroloji Dersleri veriyor ve danışmanlık yapıyor.

Uzmanlık Alanları

Astroloji, Yönetim Danışmanlığı, Bireysel Koçluk

Eğitimcinin Yaklaşan Eğitimleri

Eğitimciye ait yaklaşan planlı eğitimleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Tüm eğitimcilerin yaklaşan eğitimlerini görüntülemek için Eğitim Takvimi sayfasını inceleyin.

Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıza uygun eğitim konularımızı görüntülemek için eğitim kataloğu sayfamızı ziyaret edin. Özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.