Blog

Can Demirağ Blog'una Hoşgeldiniz

Can Demirağ internet sitesinde uzmanlık alanları ve güncel konularla ilgili düzenli yazı ve video içerikleri paylaşmaktadır. Düzenli  bildirim almak için lütfen Can Demirağ Linkedin profilini takip edin ve YouTube kanalına abone olun.

Can Demirağ internet sitesinde gezinirken, Can Demirağ hakkında bilgi, Hizmetler hakkında bilgi ve Etkinlik Takvimi sayfalarını incelemeyi unutmayın. 

Can Demirağ

En Son Eklenenler

Can Demirağ LinkedIn Paylaşımlarım

Pandemide Evden 7/24 Çalışma

Evden çalışma ile birlikte başlayan 7/24 çalışma probleminin sorumlusu sizce sadece şirketler ve yöneticiler mi❓

📌 hiç bitmeyen mesailer, 💻💤
📌 gece toplantıları ve 🌃🛌
📌 tatil günlerinde herkesin çalışmaya alışması 🏖️👨🏻💻

Devamını Oku »
Can Demirağ LinkedIn Paylaşımlarım

Hayattaki Amacınız Nedir?

Şimdi sizden sadece tek bir soruya samimi şekilde cevap vermenizi isteyeceğim:
👉🏼 “Hayattaki amacınız nedir?” 🎯🎯🎯

Eğer bu soruya ilk 2-3 saniye içinde tek nefeste net bir cevap veremiyorsanız, henüz hayattaki amacınızı belirlememişsiniz demektir. 🤨

Devamını Oku »
Can Demirağ LinkedIn Paylaşımlarım

Mobbing Nedir?

Sizce mobbing nedir? Güldür Güldür programında “mobbing” için değişik bir tanım yapmışlar. İzleyince eğlenceli ancak şahit olunca o kadar da değil.

Devamını Oku »
Can Demirağ Sigorta Gündem

Hayat Sigortalarında Etkin İnovasyon Şart!

Marshall GoldSmith’in çok beğendiğim bir sözü var. “Seni buraya getiren şey, oraya götürmeyecek”. Anlamı ise, başarıyı sürdürülebilir kılmak istiyorsan, kendini sürekli olarak geliştirmen gerekiyor. Seni bugünlere getiren stratejiler, yarın da aynı yerde olacağının garantisi değil. Sigorta şirketlerinin de bu gerçeği bir kenarda tutarak sürdürülebilirliklerini sağlamaları gerekiyor. Sigorta Gündem için yazdım.

Devamını Oku »
Can Demirağ LinkedIn Paylaşımlarım

Haftanızı Planladınız mı?

Günaydın, yine rutin bir iş haftası daha başladı. Gözünüzde büyüyen işler belki de Pazar gününden beri kafanızı kurcalamaya başladı bile. Bugünün gelmesini hiç istemediniz ve Cuma’yı şimdiden iple çekmeye başladınız. Belki evden çalışıyorsunuz ama çay kahve içmeye bile zamanınız olmayacak. Daha öncekiler gibi rutin bir haftaya girdiniz işte.

Devamını Oku »