Can Demirağ

Can Demirağ

Can Demirağ, 2014 yılından itibaren kurumların insan kaynağının daha yetkin olması, yöneticilerin yönetim kabiliyetlerinin gelişmesi ve yönetici adaylarının kariyer yolundaki kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için iş dünyası ve yönetim tecrübelerini paylaşmaktadır.

2001 yılından beri kurumsal hayatın içerisinde olan Can Demirağ. önemli global firmalarda Pazarlama, Operasyon ve Çağrı Merkezi birimlerinde yönetsel pozisyonlarda kilit görevler almıştır. 

Özgeçmiş

1980 Samsun doğumlu olan Can Demirağ, 1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

2001 yılından beri kurumsal hayatın içerisinde olan Can Demirağ. Garanti Emeklilik, Krep Danışmanlık, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon ve Çağrı Merkezi birimlerinde yönetsel pozisyonlarda önemli görevler aldı. 

Can Demirağ, 2014 yılından itibaren kurumların insan kaynağının daha yetkin olması, yöneticilerin yönetim kabiliyetlerinin gelişmesi ve yönetici adaylarının kariyer yolundaki kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için iş dünyası ve yönetim tecrübelerini paylaşmaktadır.

Kendi eğitim ve danışmanlık firmasının yanısıra, halen içlerinde Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV), ve Boğaziçi Enstitüsü’nün de bulunduğu çeşitli kurumlarda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte, dönemsel olarak çeşitli dergi ve internet sitelerinde yazıları yayınlanmaktadır.

Anadil seviyesinde İngilizce konuşmaktadır.

Uzmanlık Konuları

Profesyonel Hizmetler

Eğitim, Workshop

Kurumsal ve kişisel gelişim ihtiyaçlarınıza özel eğitim, webinar, seminer ve workshop etkinlikleri.

Sınıf içi veya Online olarak düzenlenebilmektedir.  

Eğitim, Workshop

Detaylarını incelemek için lütfen tıklayın...

Kurumsal Danışmanlık

Kurumunuzun durumu, ihtiyaç ve gelişim alanlarının tanımlandığı, çözüm odaklı danışmanlık.

İyi bir iletişim ve karşılıklı güven ilişkisi...

Kurumsal Danışmanlık

Detaylarını incelemek için lütfen tıklayın...

Kişisel Mentorluk

Her türlü kişisel yolculuğunuzda, hayatınızın dönüm noktaları veya  önemli anlarınıza  hazırlanırken,
size destek olan, iş birliği yapan, yol haritası çizen bir yol arkadaşı, mentor

Kişisel Mentorluk

Detaylarını incelemek için lütfen tıklayın...

Motivasyon Konuşması 

Konferans - kongre organizasyonları, motivasyon ve bayii toplantılarında motivasyon konuşmaları. 

Liderlik, Kişisel Gelişim, Strateji, Ekip Yönetimi ve dahası... 

Motivasyon Konuşması 

Detaylarını incelemek için lütfen tıklayın...

Yaklaşan Etkinlikler

Yaklaşan planlı eğitimleri, webinar, seminer ve diğer etkinlikleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Yaklaşan etkinliklerin tamamını görüntülemek için Etkinlik Takvimi sayfasını inceleyin. 

Eğer bir kurum adına eğitim ihtiyacınız bulunuyorsa, kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıza uygun eğitim konuları için eğitim sayfasını ziyaret edin. Özel eğitim ihtiyaçlarınız ve kurumunuza özel eğitim talepleriniz için lütfen direkt olarak iletişime geçin.

İletişime Geçin