Youtube Kanalım Açıldı…

Merhaba Arkadaşlar,

Bir süredir www.candemirag.com adresinde sizlerle Operasyon, Çağrı Merkezi, Strateji, İnsan ve Yönetim kategorilerinde yazılar paylaşıyorum. Ben birşeyler yazarken çok iyi vakit geçiriyorum. Umuyorum duygularımız karşılıklıdır ve umuyorum sizler de yazılarımı okurken benim kadar zevk alıyorsunuzdur.

Bugün yeni bir adım atıyorum. Sizlerle yaptığım paylaşımları, internet sitemin yanısıra farklı bir mecradan, YouTube kanalımdan da sizlerle buluşturmaya başlıyorum. Yeni açtığım YouTube kanalımda, yine aynı çizgide, Operasyon, Çağrı Merkezi, Strateji, İnsan ve Yönetim başlıklarında paylaşımlar yapacağım.

Bana destek olmak için, lütfen linke tıklayarak Youtube kanalıma abone olun ve bu videomu beğenmeyi unutmayın.

Çok yakında yeni videolarla görüşmek üzere, takipte kalın.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=NN_k9hne_I0[/embedyt]

Lütfen Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Online Eğitim Webinar

Online eğitim, webinar ve örgün eğitim hizmetlerimizle kurumunuza ve size bireysel olarak gelişim imkanı sağlıyoruz. Can Demirağ Akademi, ücretsiz online eğitimler, online kurslar ve webinar etkinliklerinin yanısıra ihtiyacınıza uygun çözümler barındırmaktadır.

Devamını Okuyun >>

Kurumsal eğitim ve kişisel gelişim ihtiyaçlarınıza uygun, birbirinden değerli eğitmenlerimiz tarafından sunulan online eğitim, webinar ve örgün eğitim konularımızı görüntüleyin. Özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Okuyun >>
Can Demirağ Eğitim Takvimi

Bireysel eğitim ihtiyaçlarınız için genel katılıma açık ve planlanmış online eğitim, webinar ve örgün eğitim fırsatlarını inceleyin. Ücretli ve ücretsiz eğitimler bu sayfada yer alıyor.

Devamını Okuyun >>

Danışmanlık Hizmetleri Uzmanlığımız olan konularda İhtiyaçlarınızı dinleyip, size özel çözümler sunuyoruz. Akademik bilgiler ile iş dünyası pratiğini bir araya getirip,

Devamını Okuyun >>

Ücretsiz Webinarlar, Online Eğitimler ve birbirinden avantajlı diğer fırsatlar için kayıt olun..