Gelişim Kongresi 2008 – Yaşam Alanı ve Öğrenme Çalıştayı’nda konuşuyorum…

Herkese Merhaba,21-22 Kasım 2008 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü‘nde gerçekleştirilecek olan “Gelişim Kongresi’08“de “Yaşam alanı ve Öğrenme” konulu çalıştay’da deneyimlerimi paylaştığım bir konuşma yapıyor olacağım. Çalıştay 22 Kasım Cumartesi günü saat 15.45 – 16.45 arasında gerçekleştirilecektir.

Ekteki resimde çalıştay afişini bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve katılım için www.gelisimkongresi.org  sitesini ziyaret ediniz.

Bilgilerinize sunar,  Sevgi ve Saygılarımı iletirim…

0
Etiketler:
nv-author-image

Can Demirağ

2001 yılından beri kurumsal hayatın içerisinde Can Demirağ. Garanti Emeklilik, Krep Danışmanlık, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon ve Çağrı Merkezi birimlerinde yönetsel pozisyonlarda önemli görevler aldı.1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi’nden, 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan Can Demirağ 1980 Samsun doğumlu, evli ve iki çocuk babası.20 yılı aşkın iş dünyası ve yönetim tecrübesini paylaşmak için, 2021 yılı başında Can Demirağ Akademi’yi kurdu. Halen Can Demirağ Akademi, Boğaziçi Enstitüsü ve TSEV(Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı) bünyesinde, iş dünyası ve yönetim alanlarında eğitmenlik yapmakta ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.