2009 Sizin Yılınız Olsun, Herkese Mutlu Yıllar!

yeni-yil2008’i geride bırakarak yepyeni, taptaze bir 2009’a girmek üzereyiz. Daha dün gibi hatırlıyorum heryerde uçuşan “Millenium’a giriyoruz” söylemlerini. Oysa tam 9 yıl geçmiş. Ne kadar da çabuk…

Hayat çabuk geçiyor ve bu hayatta geri getiremediğimiz tek şey zaman. O yüzden gelin 2009’sa geçen zamanınıza sığdıramadığınız, yetiştiremediğiniz, fırsat bulamadığınız isteklerinizi yapmayı hedef edinin. Sadece hedef edinmekle kalmayın, yapın tabi :)

Hep almak istediğiniz o kırmızı elbise, bu yıl alın. Henüz göbeğiniz çıkmadan, giyecek enerjiniz varken.

Gözlerine bakmaktan kendinizi alamadığınız o kız, onu her gördüğünüzde dilinizin tutulduğu elinizin ayağınızın dolaştığı ama bir türlü açılamadığınız o kız, hadi ondan hoşlandığınızı 2009’da söyleyin.

Her sene bir sonraki seneye ertelediğiniz oturma takımını yenileme planlarınız. Artık bu sene ertelemeyin, yapın. Hem siz mutlu olun hem eşiniz. Çocuklarınız da artık yeni takımın üzerinde zıplamaya devam etsinler. :)

Pastanenin önünden her geçtiğinizde ağzınızı sulandıran kaymaklı tel kadayıf, fırın sütlaç ya da çikolatalı pasta. Kalorilerini yakamayacağınızdan korktuğunuz için vazgeçtiğiniz o  muhteşem zevk. Bu sefer önünden geçmeyin, içeri dalın ve hemen 1 porsiyon isteyin.

Çıkmak istediğiniz rüya gibi Dünya turu. 2009’da biraz kafanızı dinlemeye ne dersiniz?

Yıllardır ziyaret etmek istediğiniz anneniz, babanız, diğer akrabalarınız. Bu sene onları mutlu etmeye ne dersiniz? Emin olun siz de onlar kadar mutlu olacaksınız.

Almak istediğiniz o son model araba, bilgisayar, saat, çanta, takı….

Gidip görmek istediğiniz yerler, eski dostlarınız….

Katılmak istediğiniz eğitimler, yeniden okumak istediğiniz okulunuz, yapmak istediğiniz master ya da doktora programı…

Haydi, bu sene hiç bir şeyi ertelemeyin. Hayatın zevklerini kendinize uzak tutmayın, tadını çıkartmaya bakın. 2009, şimdiye kadar yaşadığınız en güzel yıl olsun. 2009, sizin yılınız olsun!

Herkese Mutlu Yıllar!

Lütfen Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Eğitim Kataloğu Lütfen birbirinden değerli eğitmenlerimiz tarafından online eğitim ve yerinde eğitim olarak sunabileceğimiz eğitimlerden oluşan eğitim kataloğumuzu inceleyin. Akademik bilgiler

Devamını Okuyun >>

Danışmanlık Hizmetleri Uzmanlığımız olan konularda İhtiyaçlarınızı dinleyip, size özel çözümler sunuyoruz. Akademik bilgiler ile iş dünyası pratiğini bir araya getirip,

Devamını Okuyun >>
Can Demirağ Eğitim Takvimi

Eğitim Takvimi Can Demirağ Akademi tarafından verilen ve yaklaşan eğitimleri bu sayfadan takip edebilirsiniz. Online Eğitim, Uzaktan Eğitim, Online Webinar

Devamını Okuyun >>

Ücretsiz Webinarlar, Online Eğitimler ve birbirinden avantajlı diğer fırsatlar için kayıt olun..