Can Demirağ

Can Demirağ

20 yılı aşkın iş dünyası ve yönetim tecrübesini paylaşmak için, 2021 yılı başında Can Demirağ Akademi’yi kurdu. Yönetim, Liderlik, Kişisel Gelişim, Operasyon ve Çağrı Merkezi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Konularında eğitmenlik yapmakta ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Can Demirağ hakkında detaylı bilgiyi asağıda bulabilirsiniz.

Özgeçmiş

1980 Samsun doğumlu olan Can Demirağ. 1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

2001 yılından beri kurumsal hayatın içerisinde olan Can Demirağ. Garanti Emeklilik, Krep Danışmanlık, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon ve Çağrı Merkezi birimlerinde yönetsel pozisyonlarda önemli görevler aldı. 20 yılı aşkın iş dünyası ve yönetim tecrübesini paylaşmak, eğitmenlik ve danışmanlık hizmetleri vermek için, 2021 yılı başında Can Demirağ Akademi’yi kurdu.

İçlerinde TSEV(Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı), ve Boğaziçi Enstitüsü’nün de bulunduğu çeşitli kurumlarda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte, dönemsel olarak çeşitli dergi ve internet sitelerinde yazıları yayınlanmaktadır.

Uzmanlık alanları; Yönetim, Liderlik, Kişisel Gelişim, Operasyon, Çağrı Merkezi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik’tir.

Uzmanlık Alanları

Yönetim, Liderlik, Kişisel Gelişim, Operasyon, Çağrı Merkezi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik

İhtiyaçlarınızı belirlerken destek almak ister misiniz?

Arayın, yazın, konuşalım. Size ne tür eğitim veya danışmanlık hizmetinin uygun olacağını birlikte belirleyelim. 

Ücretsiz Webinarlar, Online Eğitimler ve birbirinden avantajlı diğer fırsatlar için kayıt olun..