Eğitim Takvimi

Bireysel eğitim ihtiyaçlarınız için genel katılıma açık ve planlanmış online eğitim, webinar ve örgün eğitim fırsatlarını inceleyin. Ücretli ve ücretsiz eğitimler bu sayfada yer alıyor.

Değerli eğitmenlerimiz tarafından verilen, planlanmış eğitim takvimini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Sorularınız için her zaman iletişime geçebilirsiniz

Can Demirağ Akademi olarak Yönetim, Liderlik, Kişisel Gelişim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Finans Yönetimi, HukukOperasyon Yönetimi, Çağrı Merkezi Yönetimi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik alanlarında eğitimler sunuyoruz.

Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıza uygun eğitim konularımızı görüntülemek için eğitim kataloğu sayfamızı ziyaret edin. Özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Takvimi | Yaklaşan Online Eğitim, Webinar ve Örgün Eğitim Fırsatları

Online eğitim, webinar ve örgün eğitim takvimini  aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz eğitim fırsatları bulunmaktadır. Aradığınız özel bir eğitim var ise arama kutusuna yazarak arayınız. Eğer aradığınız eğitimi bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Eğitim Talepleriniz İçin Lütfen Formu Doldurun