Online Eğitim, Webinar ve Örgün Eğitim

Online Eğitim, Webinar ve Örgün Eğitim

Online eğitim, webinar ve örgün eğitim hizmetlerimizle kurumunuza ve size bireysel olarak gelişim imkanı sağlıyoruz. Can Demirağ Akademi, ücretsiz online eğitimler, online kurslar ve webinar etkinliklerinin yanısıra ihtiyacınıza uygun çözümler barındırmaktadır.

Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıza uygun eğitim konularımızı görüntülemek için eğitim kataloğu sayfamızı ziyaret edin. Özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel eğitim ihtiyaçlarınız için genel katılıma açık online eğitimwebinarücretsiz eğitim fırsatlarını incelemek için Eğitim Takvimi sayfamızı ziyaret edin. Çeşitli dönemlerde açılabilecek tüm eğitim portföyümüzü görüntülemek için Eğitim Kataloğu sayfamızı inceleyin. Sorularınız için her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Can Demirağ

Online Eğitim, Webinar ve Örgün Eğitim Sayfaları

Lütfen Online Eğitim, Webinar ve Örgün eğitim seçeneklerinden oluşan zengin eğitim kataloğumuzu ve genel katılıma açık planlanmış eğitim seçeneklerini görebilmek için eğitim takvimi’mizi inceleyin.

Can Demirağ Eğitim Takvimi

Eğitim Takvimi

Bireysel eğitim ihtiyaçlarınız için genel katılıma açık ve planlanmış online eğitim, webinar ve örgün eğitim fırsatlarını inceleyin. Ücretli ve ücretsiz eğitimler bu sayfada yer alıyor.

Devamını Oku »

Eğitim Kataloğu

Kurumsal eğitim ve kişisel gelişim ihtiyaçlarınıza uygun, birbirinden değerli eğitmenlerimiz tarafından sunulan online eğitim, webinar ve örgün eğitim konularımızı görüntüleyin. Özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku »