Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

20 yılı aşkın iş dünyası ve yönetim tecrübesini paylaşmak için Can Demirağ, 2021 yılı başında Can Demirağ Akademi’yi kurdu. Bireylere ve kurumlara yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz içerikler de sunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Bireysel eğitim ihtiyaçlarınız için genel katılıma açık ve planlanmış online eğitimwebinar ve örgün eğitim fırsatlarını inceleyin. Ücretli ve ücretsiz eğitimler, webinar bilgileri eğitim takvimi sayfasında yer alıyor.

Değerli eğitmenlerimiz tarafından verilen, planlanmış eğitimleri, eğitim takvimi sayfasından inceleyebilirsiniz. Sorularınız için her zaman iletişime geçebilirsiniz

Kurumsal eğitim ve çalışanlarınızın gelişim ihtiyaçlarınıza uygun, birbirinden değerli eğitmenlerimiz tarafından sunulan online eğitim, webinar ve örgün eğitim konularımıza eğitim kataloğu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Akademik bilgiler ile iş dünyası pratiğini bir araya getirdiğimiz eğitimler ile, size daha önce yaşamadığınız bir eğitim deneyimi yaşatıyoruz. Kurumunuza özel ihtiyaçlarınız varsa, özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlığımız olan konularda İhtiyaçlarınızı dinleyip, size özel çözümler sunuyoruz. Danışmanlık sayfasından hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Akademik bilgiler ile iş dünyası pratiğini bir araya getirip, eğitim hizmetleri ile desteklediğimiz, daha önce yaşamadığınız bir danışmanlık deneyimi yaşatıyoruz.

Danışmanlık sayfasında detaylarını bulabileceğiniz danışmanlık kataloğumuzdan ilgilendiğiniz konularla ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için ya da kurumunuza ait özel ihtiyaçlarınız için lütfen iletişime geçin.

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimizin yanısıra, internet sitemizde uzmanlık alanlarımızla ilgili güncel yazı ve video içeriklerine ücretsiz içerikler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Düzenli olarak bildirim almak için lütfen Linkedin ve YouTube kanalımıza abone olun.

İhtiyaçlarınızı belirlerken destek almak ister misiniz?

İletişim sayfasını inceleyin, arayın, yazın, konuşalım. Size ne tür eğitim veya danışmanlık hizmetinin uygun olacağını birlikte belirleyelim.

Ücretsiz Webinarlar, Online Eğitimler ve birbirinden avantajlı diğer fırsatlar için kayıt olun..