Avukat Z. Meltem Geçer

Avukat Z. Meltem Geçer

Uzlaştırmacı Avukat Zeynep Meltem Geçer uzlaştırmacı siciline kayıtlı, arabuluculuk ve arabuluculukta, eğitimcinin eğitimini, kentsel dönüşüm uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olup, İstanbul Üniversitesi destekli Kentsel Dönüşüm uzmanlığı sertifikasına sahiptir. Halen kendi bürosunda uzmanlık alanlarında, serbest avukatlık yapmakta ve kentsel dönüşüm konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir..

Av Meltem Geçer

Özgeçmiş

1968 İstanbul doğumlu olan Zeynep Meltem Geçer, 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

1994 – 2012 yılları arasında, kurumsal hayatın içerisinde olan Zeynep Meltem Geçer, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. , T. Garanti Bankası, Finansbank, Şekerbank ve Pamukbank’ta, avukat, hukuk müşavir yardımcısı, hukuk müşaviri, birim müdürü olarak, hukuk birimlerinde, davalar ve icra takip birimlerinde,  yönetsel pozisyonlarda önemli görevler aldı.

18 yıllık kurumsal tecrübeden sonra, 2012 yılında, kendi ofisini açarak serbest avukatlık yapmaya başladı. 2018 yılında, uzlaştırmacı eğitimini tamamlayarak uzlaştırmacı siciline kaydoldu. Yine 2018 yılında, arabuluculuk eğitimini ve arabuluculukta, eğitimcinin eğitimini tamamladı. 2021 yılında Kentsel Dönüşüm alanında uzmanlık eğitimini tamamladı ve  İstanbul Üniversitesi destekli Kentsel Dönüşüm uzmanlığı sertifikasını aldı. Halen kendi bürosunda uzmanlık alanlarında, serbest avukatlık yapmakta ve kentsel dönüşüm konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uzmanlık Alanları

İcra İflas Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kentsel Dönüşümde taraflar arasındaki hukuki/genel sorunlar ve çözüm yöntemleri, Yasal Takip Sistemleri ve organizasyonu, Sözleşmeli avukatlık bürolarının yönetimi, denetimi ve performans kriterlerinin belirlenmesi

Eğitimcinin Yaklaşan Eğitimleri

Eğitimciye ait yaklaşan planlı eğitimleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Tüm eğitimcilerin yaklaşan eğitimlerini görüntülemek için Eğitim Takvimi sayfasını inceleyin.

Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıza uygun eğitim konularımızı görüntülemek için eğitim kataloğu sayfamızı ziyaret edin. Özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.