Aslı Funda Erişken

Aslı Funda Erişken

Uzlaştırmacı Avukat Zeynep Meltem Geçer uzlaştırmacı siciline kayıtlı, arabuluculuk ve arabuluculukta, eğitimcinin eğitimini, kentsel dönüşüm uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olup, İstanbul Üniversitesi destekli Kentsel Dönüşüm uzmanlığı sertifikasına sahiptir. Halen kendi bürosunda uzmanlık alanlarında, serbest avukatlık yapmakta ve kentsel dönüşüm konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir..

Aslı Funda Erişken Foto

Özgeçmiş

Öğretim Görevlisi, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitmen, Kişisel Gelişim Uzmanı, Yazar

Aslı Funda Erişken İşletme eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra öğrenim hayatına Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans programında devam etmiştir. İş hayatına dijital kart sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmada başlamış sonrasında mobil iletişim alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin değerli firmalarında aktif olarak görev almıştır. Bu dönem içerisinde Kültür Üniversitesi “Profesyonel Eğitimci” programını tamamlamış ardından iş yaşamına Eğitim Uzmanı olarak devam etmiştir. Tecrübe, eğitim ve bilgi birikimi sonrasında Yönetim Danışmanlığı yapmaya başlamıştır. Son olarak kişisel gelişim alanında son gelişmeleri kendine kazandırmak için Landmark Forum’un Profesyonel Koçluk programını tamamlanmıştır. Halen iş yaşamına Yönetim Danışmanı ve Eğitim Uzmanı olarak da devam etmektedir.

Yurt dışında eğitimlere katılmakta yenilikleri sürekli takip etmekte ve tüm bu tecrübe ve bilgi birikimini paylaşmak üzere Eğitim ve Yönetim Danışmanı olarak eğitimler vermektedir. İletişim başlıca uzmanlık alanı olmakla birlikte; Liderlik, Etkili Sunum Teknikleri, Müşteri İlişkileri, Stres Yönetimi, Kurumsallaşma Sürecinde Etkin Metotlar, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Etkili Konuşma, Beden Dilinin Etkin ve Pozitif Kullanımı, Etkili Mülakat Teknikleri, Motivasyon Teknikleri, Ekip Çalışması, Outlook Yönetimi ile E-postada haberleşme etiği eğitimleri verdiği eğitimlerden örneklerdir. Grup eğitimleri yanı sıra birebir güzel konuşma üzerine de eğitimler uygulamaktadır. Ulusal ve Uluslararası kongrelerde aktif konuşmacılığını sürdürmektedir. 

Özel sektörde ise birçok kurum içi ve genel katılıma açık eğitimler vermiş ve vermektedir. Tüm projeleri kapsamında konuşmacı olarak bulunduğu, projelerde yer aldığı kurum ve kuruluşlardan kendisine takdim edilmiş pek çok teşekkür belgesi ile fazlasıyla kendisine onurlandırılmış plaketleri bulunmaktadır. Kişisel gelişim üzerine kaleme aldığı “Aşıklar İstasyonu” kitabı P Kitapçılık tarafından basılmıştır. D&R kitapçılık tarafından rafta bulunmaktadır. Nobel Yayıncılık tarafından basılmış “Çağdaş Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi” kitabı bulunmaktadır. Kitap üniversite kütüphanelerine girmiştir. Türkiye’de farklı Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarında ders kitabı olarak okutulmaktadır. Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında GUC Türkiye (Genç Üniversiteli Cevherler) ile eş zamanlı olarak Türkiye de doğudan batıya tüm üniversitelerde kongrelere katılmaktadır. Okan Üniversitesinde Etkin İletişim Teknikleri derslerinde öğretim görevlisi olarak da bulunmaktadır.

Uzmanlık Alanları

İletişim, Liderlik, Etkili Sunum Teknikleri, Müşteri İlişkileri, Stres Yönetimi, Kurumsallaşma Sürecinde Etkin Metotlar, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Etkili Konuşma, Beden Dilinin Etkin ve Pozitif Kullanımı, Etkili Mülakat Teknikleri, Motivasyon Teknikleri, Ekip Çalışması, Outlook Yönetimi, E-posta’da haberleşme etiği

Eğitimcinin Yaklaşan Eğitimleri

Eğitimciye ait yaklaşan planlı eğitimleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Tüm eğitimcilerin yaklaşan eğitimlerini görüntülemek için Eğitim Takvimi sayfasını inceleyin.

Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıza uygun eğitim konularımızı görüntülemek için eğitim kataloğu sayfamızı ziyaret edin. Özel eğitim talepleriniz ya da katalogda göremediğiniz eğitim konuları için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.