Yükleniyor Etkinlikler
Can Demirağ Networking Becerileri Hüseyin Mandacı

Ücretsiz Webinar: Networking Becerileri

12 Mayıs / 21:00 - 22:00
Sanal Etkinlik

Can’lı Sohbetler webinar serimizin bu bölümünde Networking konusunu işliyoruz. Networking konusunda önde gelen isimlerden Hüseyin Mandacı ile yaklaşık bir saat sürecek olan yolculuğumuzda, Networking nedir, ne değildir? Network nasıl oluşturulur? Nasıl korunur? Doğru bir network oluşturmak ve bu network’ten en etkin şekilde faydalanmamız için dikkat etmemiz gerekenler ve çok daha fazlasını konuşacağız.

🎁 Üstelik katılımcılarımız arasında 3 kişiye tam 1 saatlik ücretsiz kişisel marka danışmanlığı hediye ediyoruz . Kazanan talihliler webinar sonunda canlı yayında çekilişle belirlenecektir.

Webinarımız tamamen ücretsiz olup aşağıdaki “Ücretsiz Kayıt Ol” butonunu kullanarak kayıt olabilirsiniz. Takviminize kaydederek hatırlatma almak için lütfen sağ sütundaki Google Takvim ve iCal bağlantılarını kullanın.

📌 Linkedin üzerinden canlı yayını izlemek için https://www.linkedin.com/events/cretsizwebinar-networkingbeceri6796531311939989505/ etkinlik sayfasından kayıt oluşturun ve Can Demirağ Linkedin Profilini https://www.linkedin.com/in/candemirag takip edin.
📌 Youtube üzerinden canlı yayını izlemek ve bildirim almak için Can Demirağ Youtube kanalına https://www.youtube.com/candemirag abone olun veya https://www.youtube.com/watch?v=uwl9hE5Wxq0 sayfasında “Hatırlatıcı Oluştur”a tıklayın .

———-

Bu bağlantıyı lütfen ilgilenebilecek tanıdıklarınız ile paylaşın.

Bu Etkinliği Tanıdıklarınla Paylaş

Sanal Etkinlik
  • Bu etkinlik geçti.

Detaylar

Tarih:
12 Mayıs
Saat:
21:00 - 22:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
İzle

Mekan

Online

Organizatör

Can Demirağ Akademi
Telefon:
0 (532) 606 25 15
E-posta:
info@candemirag.com
View Organizatör Website