Eğitim Kataloğu

Lütfen birbirinden değerli eğitmenlerimiz tarafından online eğitim ve yerinde eğitim olarak sunabileceğimiz eğitimlerden oluşan eğitim kataloğumuzu inceleyin. Akademik bilgiler ile iş dünyası pratiğini bir araya getirdiğimiz eğitimlerle, size daha önce yaşamadığınız bir eğitim deneyimi yaşatıyoruz. İlgilendiğiniz eğitimin üzerine tıklayın. 

Özel Eğitim İhtiyaçlarınız İçin İletişime Geçin

Daha farklı bir eğitim mi arıyorsunuz? Ya da aşağıdaki eğitimlerin içindeki bazı konuları değiştirmek mi istiyorsunuz? Size ve kurumunuza özel eğitim ihtiyaçlarınız için lütfen benimle iletişime geçin. 

Eğitim Talepleriniz İçin Lütfen Formu Doldurun

Yaklaşan Eğitimlere Göz Atın

Eğitim kataloğumuzda yer alan eğitimlerin yanısıra, planlanmış online eğitim, sınıf içi eğitim ve webinar’ları inceleyerek size en uygun olanlarına katılım sağlayabilirsiniz.  Planlanmış tüm eğitimleri görmek için tıklayın…

Ücretsiz Webinarlar, Online Eğitimler ve birbirinden avantajlı diğer fırsatlar için kayıt olun..

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Düzenli katalog hizmetlerimizin yanısıra ihtiyaçlarınızı anlayarak size özel çözümler sağlıyoruz.

Size Özel Eğitim ve Danışmanlık

Sizin ya da kurumunuzun ihtiyaçlarını dinler, size özel çözümlerimizi sunarız. Uzmanlığımız olan konularda yaptığımız danışmanlığı gerekirse eğitim programları ile desteklemekteyiz.

Uygun Fiyatlar

Bizimle çalışırken akademik ve güncel bilgiler ile pratik sektör tecrübesinin birleşimini hissedersiniz. Olması gereken değil, olduran bilgi ve yöntemlerin paylaşımını yapmaktayız.

Sonuç Odaklı Takip

Danışmanlık hizmetimizin iş sonuçlarınıza yansıması ve hedefe ulaşmayı ortak hedefimiz olarak benimseriz. Danışmanlık hizmeti sonrasında da sizlerle iletişime devam etmekteyiz.

Uzaktan / Yerinde Hizmet

Siz nasıl tercih ederseniz, biz ona uyuyoruz. Tüm hizmetlerimizde, yerinizde ya da uzaktan (online) çalışma fırsatı

Güncel Bilgiler

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerinde klişe bilgi ve örneklere son. Her daim güncel ve ilgi çeken içerikler sunuyoruz.

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Kurumsal hayatta 20 yılı aşkın yöneticilik tecrübesini akademik bilgilerle birleştiren, teori ve pratiğin bir araya geldiği çalışmalar