Danışmanlık Hizmetleri

Uzmanlığımız olan konularda İhtiyaçlarınızı dinleyip, size özel çözümler sunuyoruz. Akademik bilgiler ile iş dünyası pratiğini bir araya getirip, eğitim hizmetleri ile desteklediğimiz, daha önce yaşamadığınız bir danışmanlık deneyimi yaşatıyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İçin İletişime Geçin

Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz danışmanlık katalogumuzdan ilgilendiğiniz konularla ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için ya da kurumunuzun ihtiyacına yönelik özel ihtiyaçlarınız için lütfen iletişime geçin.

Danışmanlık Talep ve Sorularınız İçin Lütfen Formu Doldurun

Yaklaşan Eğitimlere Göz Atın

Eğitim kataloğumuzda yer alan eğitimlerin yanısıra, planlanmış online eğitim, sınıf içi eğitim ve webinar’ları inceleyerek size en uygun olanlarına katılım sağlayabilirsiniz.  Planlanmış tüm eğitimleri görmek için tıklayın…

Ücretsiz Webinarlar, Online Eğitimler ve birbirinden avantajlı diğer fırsatlar için kayıt olun..

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Düzenli katalog hizmetlerimizin yanısıra ihtiyaçlarınızı anlayarak size özel çözümler sağlıyoruz.

Size Özel Eğitim ve Danışmanlık

Sizin ya da kurumunuzun ihtiyaçlarını dinler, size özel çözümlerimizi sunarız. Uzmanlığımız olan konularda yaptığımız danışmanlığı gerekirse eğitim programları ile desteklemekteyiz.

Uygun Fiyatlar

Bizimle çalışırken akademik ve güncel bilgiler ile pratik sektör tecrübesinin birleşimini hissedersiniz. Olması gereken değil, olduran bilgi ve yöntemlerin paylaşımını yapmaktayız.

Sonuç Odaklı Takip

Danışmanlık hizmetimizin iş sonuçlarınıza yansıması ve hedefe ulaşmayı ortak hedefimiz olarak benimseriz. Danışmanlık hizmeti sonrasında da sizlerle iletişime devam etmekteyiz.

Uzaktan / Yerinde Hizmet

Siz nasıl tercih ederseniz, biz ona uyuyoruz. Tüm hizmetlerimizde, yerinizde ya da uzaktan (online) çalışma fırsatı

Güncel Bilgiler

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerinde klişe bilgi ve örneklere son. Her daim güncel ve ilgi çeken içerikler sunuyoruz.

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Kurumsal hayatta 20 yılı aşkın yöneticilik tecrübesini akademik bilgilerle birleştiren, teori ve pratiğin bir araya geldiği çalışmalar