Sarılmak İyi Bir Şeydir (Steve Goodier)

By | 5 Aralık 2012

İşte sarılmak ile ilgili kısa ama çok güzel bir yazı. Steve Godier’den. Ben çok beğendim. Gerçekten sarılmak çok etkili bir ilaç.

Sarılma yoksunu olan, sevgisiz ilgisiz yaşayan insanlar… Ya da sevgisini göstermemek için binbir oyun sergileyen, gösterirse küçüleceğini sananlar.  Artık sevginin gücünün farkına varın. Sevginizi hak eden kişilere sevginizi verin. Sevden sevginizi  esirgemeyin. Sizi sevmek isteyenlere izin verin. Sevginin ne olduğundan bile haberdar olmayan kişilerle zaman kaybetmeyin. Bu dünyaya sevmek, sevilmek ve sevgiyi öğretmek için geldik, gerisi hikaye…

Lafı çok uzattım, işte yazı…

***

Sarılmak iyi bir şeydir: Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir; depresyonu uzak tutar, stresi azaltır, uykuyu getirir, insanı canlandırır, gençleştirir ve hiçbir olumsuz yan etkisi yoktur.

Sarılmak tamamen doğal ve organiktir.
Tarım ilacı, koruyucu ve yapay madde içermez ve yüzde 100 yararlıdır. Sarılmak mükemmeldir.

Oynak parçaları bulunmayan, tükenen pilleri yoktur, düşük enerji tüketimi ve yüksek enerji kazanımı vardır, enflasyon-geçirmezdir, şişmanlatmaz aylık ödemeler ve sigorta gerektirmez, hırsızlara karşı korunaklıdır, vergiden muaftır, çevreyi kirletmez ve tabii ki bütünüyle geri dönüştürülebilir.

Steve Goodier

Bir Yorum Yazın